WITAMY W SKLEPIE FAMILIOWO

Z myślą o Twoich planach przygotowaliśmy dla Ciebie kod rabatowy, który uprawnia do 5% zniżki na wszystkie nasze produkty.

KOD: MOJEPLANY

Kod ważny jest do 28.02.2018 roku

FAMILIOWO® NASZ PLANER zainspiruje Ciebie i całą Twoją rodzinę do działania!

o planerze kup planer

Najpopularniejsze planery

wybierz produkt dla siebie

Planery Familiowo - dla kogo?

Dlaczego warto wybrać Familiowo?

opinie rodziców o Familiowo

Hanna Szczygieł, położna i pedagog, dziennikarka Ohme.pl

„To prawdziwe „mercedesy” do czarowania czasem!.” 

Ewa Moskalik-Pieper, Mamo Pracuj

„Odkąd do lodówki przykleiłam Nasz Planer od Familiowo, robota „sama się robi”, a ja mam więcej czasu dla siebie.Moje dzieci bardzo polubiły Familiowo Nasz Planer i jak o czymś mówimy, o jakiś nowych planach, spotkaniach, to lecą na wyścigi, który pierwszy będzie notować.” 

 

Małgorzata Kozioł – pedagog

 

„Planer jest doskonałym pomysłem na uporządkowanie i organizację codziennego życia rodzinnego. Pracuję jako pedagog z dziećmi i ich rodzicami, również z tymi, którzy korzystają z planera i mówią, że dzięki jego stosowaniu uzyskali sprawną organizację i planowanie zajęć z pełnym włączeniem w to dzieci.”

Anna Jankowska
www.tylkodlamam.pl

Bardzo uniwersalny – tak sobie o nim na początku pomyślałam i faktycznie taki jest. Nie muszę kupować każdego roku nowego, bo mam jedną dużą magnetyczną, suchościeralną tablicę z rozpisanym miesiącem. Kiedy mija miesiąc, ścieram co niepotrzebne i notuję od nowa.”

Agata Borodacz
www.esencjalistka.pl

„Stałe czytelniczki wiedzą, że wypróbowałam już kilka patentów na organizację rodziny, w tym jeden magnetyczny planner. Ten wydaje być się idealny i przewyższa swoich poprzedników.”

Katarzyna Adamiak

Psycholog dziecięcy

„Paczka z Familiowa od pierwszego wejrzenia rozkochała w sobie dzieciaki.
Po gromkich okrzykach i westchnieniach zachwytu że: „to takie duże” i „przyda mi się to piękne pudło” i „to naprawdę magnesy -NAPRAWDE!”

Napisali o nas

ZAJRZYJ NA NASZEGO BLOGA