Planer Familiowo pomógł poukładać codzienność Marcinka z Wrocławia

Planer Familiowo

Sprawdziliśmy czy Planer Familiowo pomógł Marcinkowi poukładać codzienność

W tym tekście chcemy Wam opowiedzieć, jak zajrzeliśmy do Marcinka, któremu wielkanocny zajączek podarował w tym roku Planer Familiowo💜 Chcieliśmy sprawdzić czy przydaje się całej rodzinie nasze narzędzie do organizacji codziennego chaosu. Okazuje się, że Planer Familiowo to wspaniałe rozwiązanie dla całej rodziny, które pozwoliło poukładać Ich codzienne obowiązki. Dodatkowo Marcin upodobał sobie Nasz Planer i bardzo lubi się nim bawić i po nim pisać. Przedstawiamy krótką relację📷 z kolejnego spotkania z Marcinkiem.

Planer Familiowo na lodówce Marcinka

Marcin upodobał sobie nasze kolorowe piktogramy

O Marcinie pisaliśmy już wcześniej, mieliście okazję poznać tego wyjątkowego chłopca. Marcin to dzielny bohater swojego życia, który pod opieką rodziców wykazuje niebywały rozwój, pomimo Zespołu Downa i spectrum autyzmu, z którymi musi się mierzyć. Nasz Planer przydaje się całej rodzinie do zapisywania wszystkich ważnych terminów terapii i wszelkich planów mających na celu pogłębianie Jego rozwoju, jak to tylko możliwe.

Marcin upodobał sobie nasze kolorowe piktogramy. Ćwiczy chwytanie, dzięki przekładaniu magnesów z miejsca na miejsce. Dodatkowo są kolorowe, co pobudza Jego wyobraźnię. Podobnie jest z pisakami. Możliwość łatwo dostępnej tablicy do pisania, a potem zmazanie wszystkiego niemal jednym ruchem, zyskało sympatię naszego bohatera. Nie tylko służy Jemu i Jego Rodzicom do poukładania codzienności, ale z drugiej strony stanowi swoistą zabawkę dla naszego bohatera.

Planer Familiowo

Planer Familiowo poukładał Ich codzienność

Podsumowując, Planer Familiowo okazał się przydatny👌 w dużej mierze rodzicom Marcinka. Poza planami na codzienność, jakie mamy wszyscy, Oni muszą zdecydowanie więcej zapamiętać, niż statystycznie przeciętny rodzic. Ich plany także częściej niż zwykle ulegają zmianom. Cieszymy się, że Nasz Planer poukładał Ich codzienność, która stała się bardziej czytelna i przewidywalna, niż zanim jeszcze zawisnął na Ich lodówce.

 

Planer Familiowo