Planer Familiowo opinie Vlog Mama

vlog mama

Planery Familiowo uszczęśliwiają coraz więcej rodzin, a pozytywne wrażenia ich użytkowników niezmiennie nas cieszą. Swoją opinią na ich temat podzieliła się Magda Nos prowadząca kanał Vlog Mama na Youtube.

Magda jest zaangażowaną mamą dwóch dziewczynek, więc świetnie rozumie, w jaki sposób pojawienie się dzieci może zrewolucjonizować rodzinną codzienność. Własne doświadczenia nauczyły ją, że przy takiej gromadce planowanie z wyprzedzeniem większym niż dwa tygodnie nie ma sensu, ponieważ sytuacja nieustannie się zmienia.

Planer Familiowo stał się dla niej bardziej profesjonalną alternatywą dla narzędzia, z którego korzystała już wcześniej – była nim kartka podzielona na pola odpowiadające dniom, na której zadania rodziny zapisywane były różnymi kolorami. Zamianę na planer magnetyczny doceniła ze względu na uporządkowaną formę i wielofunkcyjność, którą zapewnia zmywalna powierzchnia tablicy oraz pisak z magnetyczną końcówką przeznaczony do trzymania na lodówce.

Dzięki planerowi mamy przegląd tego, co każdy członek naszej rodziny ma zrobić w danym dniu. Wszystko jest na widoku, a umieszczenie go na lodówce to dobry pomysł, ponieważ właśnie przy niej najczęściej spotykamy się w ciągu dnia – mówi vlogerka.

Wśród poszczególnych części planera vlogerka chwali zwłaszcza tygodniowe menu oraz motywator malucha, dzięki któremu każdego dnia można nagradzać przypinką dwójkę dzieci. Po zebraniu siedmiu przypinek przychodzi czas na nagrodę, czyli wspomniany „motywator”.

Za jeden z największych plusów rozwiązania Marta uważa magnetyczne przypinki, które z jednej strony urozmaicają tablicę, a z drugiej jasno wskazują, jakie dni zawierają ważne wydarzenia. Zachęca także do uzupełniania puli magnesów o własne, którymi oznaczymy np. urodziny domowników.

Z kolei niewielkim minusem planera w oczach Magdy jest brak kolorowych pisaków dołączanych do zestawu – w każdym znajdziemy jeden w kolorze czarnym. Rzeczywiście, w założeniu do każdego planera dodawany jest jeden pisak, ale sklepie Familiowo znajdują się także kolorowe pisaki. W dziale „akcesoria do planerów” znaleźć można pisaki w kolorach czerwonym, zielonym i niebieskim.

Zdaniem Vlog Mamy planer Familiowo to praktyczny gadżet dla rodziny, który zdecydowanie ułatwia codzienne życie rodziny 🙂


Zobacz też:

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *