Planer familiowo, czyli prezent dla całej rodziny

Przedmioty z kategorii wyposażenia domu to częsty pomysł na prezent z wielu okazji. Czasem trudno jednak trafić w gust domowników czy wpasować się w ich bieżące potrzeby, a kolejne kubki, garnki czy serwetki mogą okazać się zbędne.

Warto więc postawić na nieco bardziej oryginalne rozwiązanie i wybrać planer Familiowo, który jest gadżetem bardzo praktycznym, uniwersalnym i potrzebnym praktycznie każdej rodzinie.

Prezent dla każdego
Planer Familiowo ma jedną ogromną zaletę – z pewnością będą z niego korzystać wszyscy domownicy. Został bowiem tak zaprojektowany, by spełniać niejedną rolę i by przypominać o ważnych rzeczach do zrobienia w nadchodzących dniach, jak również umożliwić lepsze podzielenie się obowiązkami domowymi.

Więcej niż planer
W przeciwieństwie do wielu gadżetów tego rodzaju nasz planer daje domownikom naprawdę wiele możliwości. Jego głównym zadaniem jest oczywiście ułatwienie planowania – służy do tego tygodniowa sekcja, pozwalająca rozdzielić bieżące obowiązki między domowników. Część uwzględniająca cały miesiąc może być potraktowana zarówno jako planer na większą skalę, ale równie dobrze sprawdzi się jako kalendarz. W ostatniej sekcji domownicy będą natomiast sporządzać notatki – wskazówki dotyczące lepszego planowania czy uwagi związane z wykonywaniem obowiązków.

Zobacz też: Jak planować?

Planer daje jednak znacznie więcej możliwości. Miejsce na notatki z powodzeniem zastąpi bowiem tradycyjne samoprzylepne karteczki – wszystkie bieżące sprawy można zamiast tego zapisać w odpowiednim polu tak, by były zgromadzone w jednym miejscu.

Zawsze pod ręką
Planer Familiowo najlepiej powiesić na lodówce. Dzięki temu każdy z domowników będzie miał go na widoku. Sprawi to, że nikt nie zapomni o nadchodzących obowiązkach czy bieżących sprawach. Staranne i estetyczne wykonanie gadżetu sprawia natomiast, że planer nie tylko dobrze się prezentuje, ale może być ciekawym akcentem w wystroju kuchni.