Familiowo podpowiada – pomysł na codzienność i zwykłość dnia

efektywne planowanie

Efektywne planowanie to pomysł na codzienność

Planer z Liściem Monstery zielonym kolorem łagodzi przymus wykonywania niektórych obowiązków wpisanych w nasz plan dnia. Jeśli jesteś osobą żywiołową, z pewnością nie są Ci zbyt bliskie sztywne zasady postępowania. Twoja natura zmaga się z odpowiedzialnością, a pomysłów masz na minutę tyle, że z prędkością światła wpadają i wypadają Ci z głowy. Dzięki naszemu planerowi staniesz się osobą lepiej zorganizowaną. Zapanujesz także nad planem dnia i tygodnia, a perspektywa miesiąca nie będzie już straszyła brakiem czasu. Opanujesz to, co i tak Cię nie ominie. Dzięki stałemu monitorowaniu podstawowych konieczności będziesz mieć pogląd na efektywnie zaplanowane wakacje, swoją aktywność i dbanie o formę, posiłki i nawyki, które Ci towarzyszą. Każdy cel w zasięgu wzroku będzie o sobie przypominał wisząc na planerze i ułatwi codzienne, a przede wszystkim efektywne, planowanie.

Planowanie z Familiowo

Kreatywność to wyjście poza wyobraźnię

Wszystkie dzieci rodzą się artystami – te mądre słowa powiedział kiedyś Pablo Picasso. Wiedział doskonale, że kreatywność dziecięca potrafi w nas drzemać. Podobnie, jak dziecko, jesteśmy zdolni do wielu pomysłów przeganiających się nawzajem. Dzięki planerowi możemy trzymać w ryzach całą strefę kreatywnych inicjatyw i nie gubić żadnej z nich. Zapisane natychmiast nie ulecą, będzie można wrócić do nich w wolniejszej chwili, a głowę uwolnimy od burzy mózgu 🙂 Efektywne planowanie okaże się wówczas strzałem w przysłowiową dziesiątkę.
A pamiętacie, jak podczas swojego dzieciństwa bawiliście się w wyklejanki zdjęciami z gazet albo kreśliliście swoje małe tajemnice w zgrabnie ukrytym notesiku? Planowanie w postaci ozdabiania planera kolorowymi piktogramami kojarzy się z taką właśnie atmosferą – to, jak urocze hobby z dzieciństwa.

Codzienne planowanie pomysłem na zwykłe dni

Planer pełni rolę zarówno kalendarza, w którym zapisujemy daty istotne z naszej własnej perspektywy, jak i wciela się w postać notatnika,. Tu możemy na bieżąco zapisywać wszystkie gorące myśli, o których nagłe zniknięcie można by się obawiać. Jego przeznaczenie to także organizer. Pomieści każdy rodzaj notatki a magnesy pod postacią kolorowych obrazków uruchomią nasz zmysł kojarzenia i nie trzeba tyle pisać 🙂 Rysunki na magnetycznych piktogramach nie są przypisane sztywno do żadnego z zadań czy ważnych dat. Dzięki temu sami zdecydujemy, z jakim celem czy obowiązkiem nam się kojarzą.

Taki to mały i niepozorny magnetyczny pomysł na zwykłość dnia 🙂