OPINIA – MAGDALENA SZYMONIAK

Planner jest ciekawym pomysłem na organizację życia rodzinnego. Jego prosta forma i praktyczne rozwiązania umożliwiają dostosowanie go do życia zarówno singla czy młodego małżeństwa, jak też rodziny dziećmi. Sprawdzi się także dla osób bardzo aktywnych, które angażują się w wiele różnych przedsięwzięć i potrzebują miejsca na zaplanowanie i uporządkowanie ich w przejrzysty sposób.

Możliwość wprowadzania poprawek, ułatwia planowanie i przeorganizowanie grafiku tak, aby był optymalny dla naszej rodziny. Korzystanie z plannera ułatwia też kontrolę czasu, jaki poświęcamy różnym aktywnościom. Jest to niezwykle ważne, gdy chcemy zachować zdrową równowagę pomiędzy czasem spędzanym z najbliższymi, a obowiązkami zawodowymi, pasjami itd. Zachęcam do sprawdzenia planera w Waszej Rodzinie. Nasza już go pokochała 🙂

Magdalena Szymoniak, szczęśliwa żona Radka i mama Zosi. Z zawodu psycholog, na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą, a także z małżonkami. Szczególnie interesują mnie zagadnienia związane z małżeństwem i rodziną oraz coaching. Lubię podróże, angielski humor i gry logiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *