Witajcie na blogu Familiowo

Z wielką radością chciałabym zapowiedzieć otwarcie nowej przestrzeni mieszczącej się w ramach naszej strony www.familiowo.pl.

Przestrzeń bloga umożliwi mi w pełniejszy sposób opowiedzieć Wam o mojej przygodzie z tworzeniem nowej marki. Będzie to miejsce, w którym będę dzielić się informacjami o nowych produktach i przedsięwzięciach oraz bliżej opowiem skąd się wziął pomysł na stworzenie rodzinnego planera.

Od początku budowania Familiowo zależało mi, żeby obok oferty autorskich produktów opracowanych na bazie osobistych potrzeb i doświadczeń rodzicielskich, stworzyć cykl poradników, w których poruszone będą różne aspekty dotyczące wychowania dzieci, rozwoju własnego, rozwoju życia rodzinnego, relacji międzyludzkich i międzypokoleniowych.

Rodzicielstwo to wspaniała przygoda. Kalejdoskop uczuć i doświadczeń, który ma inną postać w zależność od pory dnia, pory roku, wieku i charaktery naszych dzieci. W tej wielowątkowej podróży towarzyszą nam nie tylko dzieci, ale również nasi życiowi partnerzy, rodzina, przyjaciele, szefowie i kontrahenci, mentorzy i autorytety, własne potrzeby, pragnienia i aspiracje.

Czytając artykuły na tematy, które są nam bliskie oraz będąc otwartym na wysłuchanie opinii różnych osób budujemy własny światopogląd, który wyznacza kierunek naszym działaniom.

W obszarze związanym z działalnością naszego sklepu Familiowo możecie liczyć na cykliczne artykuły mojego autorstwa. O czym? Produkt jest nowy i na pewno wiele rzeczy chciałabym przy okazji bloga o nim napisać. Informować Was będę również o aktualnych inicjatywach, działaniach, promocjach i konkursach.

Myśląc o założeniu bloga stworzyłam dość pokaźną listę interesujących tematów z takich dziedzin jak psychologia dziecka, rodziny, dietetyka, rozwój osobisty. Realizację tych wątków powierzę specjalistom licząc na ich cenny komentarz i podpowiedź, do pytań które oprócz mnie nurtują bardzo wiele osób.

Serdecznie zapraszam do lektury naszego bloga. Jeśli będziecie mieli ochotę o coś zapytać, skomentować artykuł, zaproponować nowy temat bądź zaproponować ciekawą współpracę gorąca zachęcam do kontaktu mailowego albo telefonicznego.

 

Pozdrawiam serdecznie
Gosia Gorczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *