Witajcie na blogu Familiowo

Z wielką radością chciałabym zapowiedzieć otwarcie nowej przestrzeni mieszczącej się w ramach naszej strony www.familiowo.pl.

Przestrzeń bloga umożliwi mi w pełniejszy sposób opowiedzieć Wam o mojej przygodzie z tworzeniem nowej marki. Będzie to miejsce, w którym będę dzielić się informacjami o nowych produktach i przedsięwzięciach oraz bliżej opowiem skąd się wziął pomysł na stworzenie rodzinnego planera.

Od początku budowania Familiowo zależało mi, żeby obok oferty autorskich produktów opracowanych na bazie osobistych potrzeb i doświadczeń rodzicielskich, stworzyć cykl poradników, w których poruszone będą różne aspekty dotyczące wychowania dzieci, rozwoju własnego, rozwoju życia rodzinnego, relacji międzyludzkich i międzypokoleniowych.

Rodzicielstwo to wspaniała przygoda. Kalejdoskop uczuć i doświadczeń, który ma inną postać w zależność od pory dnia, pory roku, wieku i charaktery naszych dzieci. W tej wielowątkowej podróży towarzyszą nam nie tylko dzieci, ale również nasi życiowi partnerzy, rodzina, przyjaciele, szefowie i kontrahenci, mentorzy i autorytety, własne potrzeby, pragnienia i aspiracje.

Czytając artykuły na tematy, które są nam bliskie oraz będąc otwartym na wysłuchanie opinii różnych osób budujemy własny światopogląd, który wyznacza kierunek naszym działaniom.

W obszarze związanym z działalnością naszego sklepu Familiowo możecie liczyć na cykliczne artykuły mojego autorstwa. O czym? Produkt jest nowy i na pewno wiele rzeczy chciałabym przy okazji bloga o nim napisać. Informować Was będę również o aktualnych inicjatywach, działaniach, promocjach i konkursach.

Myśląc o założeniu bloga stworzyłam dość pokaźną listę interesujących tematów z takich dziedzin jak psychologia dziecka, rodziny, dietetyka, rozwój osobisty. Realizację tych wątków powierzę specjalistom licząc na ich cenny komentarz i podpowiedź, do pytań które oprócz mnie nurtują bardzo wiele osób.

Serdecznie zapraszam do lektury naszego bloga. Jeśli będziecie mieli ochotę o coś zapytać, skomentować artykuł, zaproponować nowy temat bądź zaproponować ciekawą współpracę gorąca zachęcam do kontaktu mailowego albo telefonicznego.

 

Pozdrawiam serdecznie
Gosia Gorczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *