Poznaj Planer Familiowo!

Zaprojektowaliśmy dla Was magnetyczną tablicę zmywalną do samodzielnego montażu na powierzchnię metalową.

Nasze zestawy zawierają mniejsze tablice służące do planowania tygodniowego menu czy zapisywania planu lekcji lub ważnych spraw mających wysoki priorytet.

Produkty


KOLEKCJA 2021

PLANERY INSPIROWANE PRZYRODĄ

PLANER FAMILIOWO stworzony z myślą o TOBIE i Twojej RODZINIE!

Wszystkie produkty, które znajdziecie w naszym sklepie zostały skrupulatnie zaprojektowane z myślą o każdej, nawet najbardziej indywidualnej Rodzinie. Stworzyliśmy dla Was Planery na powierzchnię magnetyczną, które możecie ulokować na lodówce i mieć je zawsze pod ręką.

Dla tych, którzy wolą wybrać inne miejsce na swoje plany powstały tablice
do łatwego montażu na szafkę lub zupełnie inną powierzchnię.

Sklep


DLACZEGO PLANER FAMILIOWO JEST
ŚWIETNYM NARZĘDZIEM
WYCHOWAWCZYM?

Pozwala świadomie kreować naszą rzeczywistość i każdy nieszablonowy plan działania integrując przy tym całą rodzinę wokół codziennych zajęć.

Planer spełnia rolę Nauczyciela planowania własnego czasu po to, by konstruktywnie eliminować złe nawyki, a także motywować do działania w sposób systematyczny.

Planer jest wyjątkowo czytelny, a co za tym idzie, niebywale intuicyjny do wypełnienia i łatwy w montażu, co czyni go narzędziem w rękach użytkownika niemalże w każdym wieku.

Posiada niezliczoną ilość funkcji, a każdą z nich można stworzyć stricte pod własne wymagania.

To TWOJA PRZESTRZEŃ do rodzinnego planowania!


DLA KOGO PLANER FAMILIOWO?

Zakres wiekowy dla odbiorców naszego Planera praktycznie nie istnieje.

Nasz Planer jest dla ucznia.
Bezkonkurencyjnie organizuje także kalendarz urodzin przedszkolnych kolegów, a z myślą o rodzicach pomaga w systematyczności dotyczącej obowiązków domowych.

Planer Familiowo jest dla Ciebie.

Nasz Planer stworzyliśmy także z myślą o osobach aktywnych zawodowo, które potrzebują z dalszej perspektywy spojrzeć na terminy szkoleń, harmonogram spotkań biznesowych czy każdy deadline wymagający dopracowania szczegółów przed jego upływem.


Poznaj nasze kolorowe piktogramy

Magnetyczne kolorowe obrazki pokocha każde dziecko.
Ogromną frajdę sprawi maluchowi możliwość czytania Planera bez znajomości wszystkich literek alfabetu. Samodzielność okaże się niebywale łatwa do osiągnięcia.

Produkty


Planer idealny na prezent

Zapakowany w ekologiczne materiały idealnie nadaje się na prezent dla Twoich bliskich.

Twoja rodzina ucieszy się z darowanego czasu na przyjemności i wspaniałego narzędzia wychowawczego, które integruje wszystkich domowników w sprawy codzienności.

Sklep