O Familiowo

Marka FAMILIOWO – Family Thinking powstała z myślą o wspieraniu rodzin w wypełnianiu ich codziennych obowiązków oraz dostarczaniu rodzicom narzędzi ułatwiających kreatywne wychowanie dzieci.

Od kilku lat jestem mamą. Na własnym przykładzie mogę potwierdzić, że kreatywność w połączeniu z uważną obserwacją dzieci podpowiada najlepsze rozwiązania na załagodzenie momentów buntu bądź zaradzeniu chwilom w których słyszymy… Mamo, Tato nudzi mi się 😉

Właśnie tymi rozwiązaniami i sprawdzonymi w praktyce pomysłami chcę podzielić się z innymi, by życie rodzinne stawało się coraz łatwiejsze i przyjemniejsze.

O Familiowo

Produkty marki Familiowo są autorskimi pomysłami współtworzonymi przez dzieci i dorosłych. Oprócz wartości wychowawczych chcemy aby nasze produkty wyróżniała duża praktyczność opracowanych rozwiązań funkcjonalnych oraz oryginalny i przyjazny dla oka design opracowany przez polskich artystów.
Za cel stawiamy sobie dostarczenie produktu w pełni kompletnego i przemyślanego, pod względem funkcji i elementów składowych, tak aby użytkownik bez żadnych przeszkód mógł z niego korzystać. Chcemy słuchać opinii naszych nabywców i stale udoskonalać asortyment. W misję naszej marki wpisane jest również indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta oraz chęć współpracy nad produktem wyrażającym jego osobiste potrzeby i marzenia.

Pozdrawiam i zapraszam do zapoznania się z naszymi produktami.
Gosia Gorczyńska