Opinie
mamopracuj

Ewa Moskalik - Pieper, Fundacja Mamo Pracuj

Do tej pory pranie, zapakowanie zmywarki, prasowanie i odkurzanie to była moja lista zadań. Odkąd w mojej rodzinie zagościł nowy pomocnik, moi synowie tak bardzo chcieli się wykazać, że w końcu ja – mama zostałam sam na sam tylko z zadaniem załadowania prania do pralki. Odkąd do lodówki przykleiłam Nasz Planer od Familiowo, robota „sama się robi”, a ja mam więcej czasu dla siebie.

Moje dzieci bardzo polubiły Familiowo Nasz Planer i jak o czymś mówimy, o jakiś nowych planach, spotkaniach, to lecą na wyścigi, który pierwszy będzie notować. Jeden zapisuje, drugi przyczepia magnesik. Planowanie jest, sprawdzanie czy plan wykonany też, a integracja i dobra zabawa przy okazji.

 Czytaj więcej >>

  --------------------------------------------------------------------------------------------

Magdalena Szymoniak, psycholog

Planner jest ciekawym pomysłem na organizację życia rodzinnego. Jego prosta forma i praktyczne rozwiązania umożliwiają dostosowanie go do życia zarówno singla czy młodego małżeństwa, jak też rodziny dziećmi. Sprawdzi się także dla osób bardzo aktywnych, które angażują się w wiele różnych przedsięwzięć i potrzebują miejsca na zaplanowanie i uporządkowanie ich w przejrzysty sposób.

Możliwość wprowadzania poprawek, ułatwia planowanie i przeorganizowanie grafiku tak, aby był optymalny dla naszej rodziny. Korzystanie z plannera ułatwia też kontrolę czasu.

 Czytaj więcej >>

  --------------------------------------------------------------------------------------------

 

Katarzyna Adamiak, psycholog dziecięcy, arteterapeuta

Paczka z Familiowa od pierwszego wejrzenia rozkochała w sobie dzieciaki. Po gromkich okrzykach i westchnieniach zachwytu że: "to takie duże" i "przyda mi się to piękne pudło" i "to naprawdę magnesy -NAPRAWDE!" dzieci pozwoliły zamontować planner na lodówce. Starszak (6) po dogłębnej analizie znaczeń małych magnesów rozpoczął ich układanie na plannerze obwieszczając co chwila "jutro jedziemy na wycieczkę", "a tu upieczesz nam tort", "o a tego dnia napiszę list do babci", zapełnił nasz miesiąc po brzegi tak, że właściwie moglibyśmy nie kłaść się spać. Maluch natomiast (3) zakochał się w zmazywalnych flamastrach tworząc swoje własne (przypominające nieco wyścigi gąsienic) listy zakupów.

Czytaj więcej >>

  --------------------------------------------------------------------------------------------

 

Małgorzata Kozioł, pedagog, terapeuta

Nasz Planer FAMILIOWO  jest doskonałym pomysłem na uporządkowanie i organizację codziennego życia rodzinnego. Pracuję jako pedagog z dziećmi i ich rodzicami, również z tymi, którzy korzystają z planera i mówią, że dzięki  jego stosowaniu uzyskali  sprawną organizację i planowanie zajęć z pełnym włączeniem w to dzieci.

Planer to: " Świetna pomoc w domu, koniec z karteczkami fruwającymi tu i tam", "Ułatwia nam życie", " Dzięki niemu nie zapominam  o załatwieniu  ważnych spraw " – mówią rodzice. Planer jest dla rodziny atrakcyjnym narzędziem motywującym do wspólnego działania , wypełniania obowiązków domowych i szkolnych.

Czytaj więcej >>

  --------------------------------------------------------------------------------------------

 

 


Paweł Florczak, Przedszkole Czarodziejski Świat, www.czarodziejskiswiat.eu

Planer jest rewelacyjnym rozwiązaniem i  pomocą w naszym przedszkolu, zarówno przy komunikacji z rodzicami jak i na nasze wewnętrzne potrzeby.

Zaznaczamy w nim ważne wydarzenia z życia przedszkola i przedszkolaków, jak również zbliżające się urodziny, uroczystości itp. A do tego jest po prostu ładny ;) 

Czytaj więcej >>

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl